Krajské kolo ABCD

Krajské kolo 61. ročníku FO

Krajské kolo online

Krajské kolo Fyzikální olympiády v kategoriích B, C a D letos proběhne netradiční dálkovou formou. Úlohy budete řešit doma, ve škole, nebo tam, kde budete mít počítač, přístup k internetu a klid.

Uskuteční se ve středu 27. května od 9:00 do 13:00. Další půlhodinu budete mít čas na odeslání řešení prostřednictvím webového formuláře.

Úlohy jsou společné pro všechny kategorie B, C i D. Může se tedy stát, že témata některých úloh nebudou pro mladší řešitele známá. Nicméně, alespoň kousek z každé úlohy byste měli zvládnout. Motivací pro vás bude to, že se porovnáte se staršími a zkušenějšími olympioniky. Výsledkové listiny budou pro každou kategorii zvlášť a úspěšní řešitelé se tentokrát nebudou vyhlašovat.

Odevzdávání řešení úloh již skončilo.

Zadání úloh Řešení úloh
pdf
Odevzdávání řešení již skončilo
pdf
V zadání na obrázku v úloze 1 byly špatně označeny směry pohybu automobilů

Výsledky

Jméno a příjmení Kraj Kat. Škola Úloha Body Učitel fyziky
1 2 3 4
Robert Gemrot Moravskoslezský kraj B Gymnázium Komenského Havířov 10 10 10 10 40 Irena Fikačková
David Kamenský Jihomoravský kraj B Gymnázium Břeclav 10 10 10 9,5 39,5 Mgr. Milan Ling, Mgr. Čestmír Krejčí
Viktor Fukala Hlavní město Praha B Gymnázium Jana Keplera 10 10 10 9,5 39,5 Kapoun
Lubor Čech Jihomoravský kraj B Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 10 10 9 39  
Filip Jagoš Jihomoravský kraj B Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola 10 9,5 10 8,5 38 Martina Obdržálková
Michal Polák Plzeňský kraj B MG Plzeň 10 9 10 9 38 Petra Komprdová
Vojtěch Kuchař Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium 10 9,5 10 8,5 38 Mgr. Petra Kňurová
David Chudožilov Olomoucký kraj C Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova 10 10 10 7,5 37,5 Mgr. Jaroslav Bureš
Jakub Kislinger Plzeňský kraj B Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 10 10 10 7,5 37,5 Josef Veselý
Jiří Kalvoda Jihomoravský kraj B Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace 10 10 10 7,5 37,5 Mgr. Tomáš Nečas, Ph.D.
Kryštof Boura Plzeňský kraj B Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy 10 10 10 7,5 37,5 Mgr. Josef Veselý
Vojtěch David Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava-Poruba, přísp. organizace 10 9 10 8,5 37,5 PaedDr. Antonín Balnar, Ph.D.
Pavel Provazník Pardubický kraj D Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 9,5 8,5 10 9 37 Rndr. Vladimír Vícha
Natálie Maleňáková Olomoucký kraj B Slovanské gymnázium Olomouc 10 10 7 10 37 Petra Martišková
Josef Vácha Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera 8 9,5 9 10 36,5 RNDr. Martin Kapoun
Matouš Křížek Plzeňský kraj C Masarykovo gymnázium Plzeň 10 9 10 7,5 36,5 Jiří Kohout
Václav Stupka Hlavní město Praha C Gymnázium Christiana Dopplera 9,5 9 10 8 36,5 Štěpánka Jirošová
Marek Fürst Hlavní město Praha B Gymnázium Christana Dopplera 9 9,5 9 9 36,5 Jirošová
Ondřej Marek Hlavní město Praha B Gymnázium Christiana Dopplera 10 10 10 6,5 36,5 Štěpánka Jirošová
Tomáš Vítek Jihomoravský kraj B Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace 8 9,5 10 9 36,5 Mgr. Milan Ling, Mgr. Čestmír Krejčí
Matěj Gajdoš Ústecký kraj C Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace 10 8 10 8 36 Dagmar Müllerová
Adam Mendl Jihočeský kraj B Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor 8 10 10 7,5 35,5 Mgr. Martina Černá
Jakub Maťa Olomoucký kraj C Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 10 7 8 35 Petr Hutečka
Matěj Dvořák Hlavní město Praha B Gymnázium Jana Keplera 10 7 10 8 35 Martin Kapoun
Tomáš Patsch Olomoucký kraj D Slovanské gymnázium Olomouc 8 8 10 8,5 34,5 Mgr. Martina Malínková
Ivan Kraus Hlavní město Praha C Gymnázium Christiana Dopplera 10 8 8 8,5 34,5 Mgr. Jirošová Štěpánka
Václav Maštera Jihočeský kraj C Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor 9,5 10 9 6 34,5 Marie Žilavá
Samuel Rosiar Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera 10 6 10 8 34 Martin Kapoun
Nela Sendlerová Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno-Řečkovice 10 10 7 7 34 RNDr. Ivo Pecl
Daniel Czinege Moravskoslezský kraj B Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec 10 9 10 5 34 Mgr. Pavel Novák
Jan Červeňan Zlínský kraj B GJP Slavičín 10 7 10 7 34 Mgr. Ivo Rohlena
Jiří Kohl Jihomoravský kraj C Biskupské gymnázium Brno 10 8,5 7 8 33,5 Miloš Winkler
Martin Fof Moravskoslezský kraj C Mendelovo gymnázium, Opava 10 5 10 8,5 33,5 Mgr. Milan Pobořil, Ph.D.
Teodor Machart Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera 7 9,5 9 8 33,5 Josef Kvasničák
David Podrápský Ústecký kraj B Gymnázium Teplice 10 10 7 6,5 33,5 RNDr. Zdeněk Vácha
Josef Ander Olomoucký kraj B Gymnázium Olomouc - Hejčín 10 8 7 8,5 33,5 Peter Ferenc
Hynek Jakeš Olomoucký kraj C Slovanské gymnázium Olomouc 6 10 7 10 33 Mgr. Petra Martišková
Kateřina Zedníčková Pardubický kraj C Gymnázium Vysoké Mýto 10 10 10 3 33 RNDr. Pavel Kouba
Martin Mlečka Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace 10 9,5 7 6,5 33 Ing. Mgr. Tomáš Papírník
Ondřej Sladký Plzeňský kraj B Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 9 8,5 10 5,5 33 Hana Radová
Petr Pučil Jihočeský kraj B Gymnázium Český Krumlov 10 7 7 9 33 Mgr. Petr Florián
Štěpán Pressl Plzeňský kraj B Gymnázium Jaroslava Vrchlického v Klatovech 8,5 8,5 8,5 7 32,5 Mgr. Josef Veselý
Vít Brázda Pardubický kraj D Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 10 9,5 10 2,5 32 RNDr. Vladimír Vícha
Martin Červený Jihočeský kraj C Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 9 9 7 7 32 Mgr. Iveta Nagyová
Tomáš Pecl Plzeňský kraj C Střední průmyslová škola elektrotechnická v Plzni 8 10 7 7 32 Petra Heřmanová
Jiří Szotkowski Moravskoslezský kraj B Gymnázium Karviná 10 9 7 6 32 Mgr. Henrik Szotkowski
Marek Milička Jihomoravský kraj B Gymnázium Dr. Karla Polesného 8 10 7 7 32 Mgr. Petra Velanová
David Bálek Středočeský kraj D Gymnázium Příbram 10 9 9 3,5 31,5 Karel Heřman
Lukáš Linhart Moravskoslezský kraj D Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 8 9,5 6,5 7,5 31,5 Mgr. Ing. Zuzana Lišková
Šimon Bláha Olomoucký kraj D Slovanské gymnázium Olomouc 8 9,5 10 4 31,5 Mgr. Martina Malínková
Filip Zikeš Moravskoslezský kraj C Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 9 9 6 7,5 31,5 Mgr. Jan Ledvoň
Josef Šikula Jihomoravský kraj C Biskupské gymnázium Brno 8 9,5 9 5 31,5 Mgr. Pavel Koukal
Jindřich Matuška Jihomoravský kraj B G. Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o. 10 10 6,5 5 31,5 Tomáš Nečas
Jáchym Mraček Hlavní město Praha C Akademické gymnázium 6 6 10 9 31 Mgr. Miroslav Srp
Jakub Heicl Plzeňský kraj C Gymnázium Stříbro 8,5 8 7 7,5 31 Mgr. Zuzana Kalčíková
Karel Chwistek Moravskoslezský kraj B Mendelovo gymnázium Opava 10 7,5 6,5 7 31 RNDr. Zuzana Baďurová
Ondřej Zikmund Hlavní město Praha B Gymnázium Jana Nerudy 9 9,5 10 2,5 31 Jaromír Kekule
Adam Krška Jihomoravský kraj C Gymnázium a střední odborná škola, Mikulov 6 9,5 10 5 30,5 Mgr. Stanislava Kubíčková
Jakub Krieger Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera, Praha 8 8,5 7,5 6,5 30,5 Sylva Jarošova
Jan Marjanko Ústecký kraj C Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice 9 8 5,5 8 30,5 Ludmila Šimánková
Eliška Korcová Jihočeský kraj B Gymnázium J. V. Jirsíka 10 9,5 8 3 30,5 Radek Vejmelka
Jiří Šalajka Moravskoslezský kraj B Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace 10 6 6,5 8 30,5 Mgr. Petr Melichar
Marek Hanzl Plzeňský kraj B Gymnázium Luďka Pika 10 9 7 4,5 30,5 Mgr. Eva Šafandová
Martina Daňková Jihomoravský kraj B Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace 8 6,5 10 6 30,5 Martina Lipková
Petr Laštovička Kraj Vysočina B Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 7 8,5 10 5 30,5 Josef Jírů
Vojtěch Větrovec Hlavní město Praha B Gymnázium Christiana Dopplera 8,5 7 10 5 30,5 Mgr. Štěpánka Jirošová
Lukáš Javora Zlínský kraj D Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť 10 10 10   30 Mgr. Petra Chaloupková
Ondřej Grohmann Olomoucký kraj C Gymnázium, Olomouc-Hejčín 10 8 8 4 30 Mgr. Šárka Richterková
Štěpán Husa Zlínský kraj C Masarykovo gymnázium Vsetín 10 9 6 5 30 Mgr. Pavel Hrnčiřík
Filip Štěpánek Jihočeský kraj B Gymnázium Český Krumlov 8 8 10 4 30 Mgr. Petr Florian
Lukáš Frk Hlavní město Praha B Gymnázium Nad Alejí 9 8,5 7 5,5 30 Miloslav Hrubeš
Patrik Zavoral Hlavní město Praha B Gymnázium Christiana Dopplera 9,5 6,5 10 4 30 Mgr. Jirošová Štěpánka
Richard Rubáš Středočeský kraj B Gymnázium Kladno Nám E Beneše 8 8 8 6 30 Ivana Čápová
Tomáš Veselý Hlavní město Praha B Gymnázium Jaroslava Heyrovského 9 8 7 6 30 Lenka Giannitsi
Tomáš Heger Královéhradecký kraj C Jiráskovo gymnázium Náchod 7 10 9 3,5 29,5 Zdeněk Polák
Vojtěch Stránský Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14 9 7 7 6,5 29,5 Mgr. Tomáš Nečas, Ph.D.
Dominik Sloup Jihočeský kraj D Biskupské gymnázium J.N.Neumanna České Budějovice 9 4 7 9 29 Mgr. Václav Šlouf, Ph.D.
Josef Hynšt Jihomoravský kraj D Biskupské gymnázium Brno 9 10 10   29 Mgr. Jitka Piskačová
Jakub Nevařil Zlínský kraj C Gymnázium Jana Amose Komenského Uherský Brod 8 8 9 4 29 Radim Kopunec
Lukáš Foukal Jihomoravský kraj C Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Břeclav, sady 28. října 1, 690 21 Břeclav 10 10 9 0 29 Mgr. Čestmír Krejčí
Martin Garncarz Zlínský kraj C Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 10 9 7 3 29 Ing. Bronislav Zachrdla
Tomáš Čajan Zlínský kraj C Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 10 6 7 6 29 Ing. Bronislav Zachrdla
Štěpán Hortlík Pardubický kraj B Gymnázium Pardubice, Dašická 1083 8 7,5 7 6,5 29 Mgr. Jana Herudková
Anna Hronová Jihomoravský kraj D Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o. 10 8 8 2,5 28,5 Mgr. Pavel Řehák
Šimon Andrš Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera 10 6 9,5 3 28,5 Sylva Jarošová
Aleš Manuel Papáček Jihočeský kraj C Gymnázium Třeboň 7 9 10 2,5 28,5 Olga Tichá
Lukáš Putna Olomoucký kraj C Gymnázium Jana Opletala, Litovel 10 6 8 4,5 28,5  
Radomír Mielec Moravskoslezský kraj C Gymnázium Ostrava-Zábřeh 10 6 7 5,5 28,5 Mgr. Lenka Plachtová
Václav Šindelář Plzeňský kraj C Gymnázium,Plzeň,Mikulášské náměstí 23 7,5 7 10 4 28,5 Josef Kubeš
Daniel Sněhota Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium 8 7 7 6,5 28,5 Antonín Balnar
Patrik Kašpárek Kraj Vysočina B Katolické gymnázium Třebíč 7 8,5 10 3 28,5 Ing. Mgr. Vít Feldbabel
Jakub Štepo Středočeský kraj D Gymnázium Kladno, náměstí Edvarda Beneše 1573 9,5 8 9 1,5 28 RNDr. Ivana Čápová
Ladislav Nagy Jihočeský kraj C Gymnázium Jírovcova 8 9 8 6 5 28 Šárka Adamcová
Ondřej Štafa Olomoucký kraj C RG Prostějov 10 10 6 2 28 Jaroslav Bureš
Jakub Charvot Moravskoslezský kraj B Gymnázium Karviná 6 9 7 6 28 Mgr. Alan Pieczonka
Kamil Belán Kraj Vysočina B Gymnázium Třebíč 9 7 7 5 28 Mgr. Kateřina Olivová
Michal Žáček Ústecký kraj B Gymnázium Lovosice 6 8 8 6 28 Mgr. Marie Kocánková
Tomáš Indruch Pardubický kraj B Gymnázium Polička 7 7 9,5 4,5 28 Miroslav Jílek
Bronislav Růžička Plzeňský kraj D Gymnázium a SOŠ Rokycany 10 0 10 7,5 27,5 Helena Čížková
Lukáš Wendzel Moravskoslezský kraj D Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 7,5 8,5 7 4,5 27,5  
Vojtěch Pluskal Olomoucký kraj D Gymnázium, Olomouc - Hejčín 8 7 7 5,5 27,5 Šárka Richterková
Ondřej Škrna Hlavní město Praha C Gymnázium Budějovická 5 7 10 5,5 27,5 Mgr. Michal Roskot
Tomáš Brablec Jihomoravský kraj C Gymnázium Boskovice 8 10 5 4,5 27,5 Lada Bažantová
Jakub Herec Středočeský kraj B Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n. L. 5,5 6,5 10 5,5 27,5 Josef Duhajský
Václav Gregor Plzeňský kraj B Gymnázium Jura Hronca, Bratislava 6 7 8,5 6 27,5 Ľubica Letanovská
Tereza Voltrová Plzeňský kraj D Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23 10 10 7   27 Věra Krůsová
Matěj Macek Kraj Vysočina C Gymnázium Třebíč 10 5 7 5 27 Zdeněk Tůma
Jan Růžička Hlavní město Praha B GJK 10 7 7 3 27 Martin Kapoun
Jan Zlatník Hlavní město Praha B Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373 6 8 9 4 27 Mgr. Michal Janovský
Libor Šabaka Liberecký kraj B Gymnázium Česká Lípa 6 10 9 2 27 Mgr. Zdeněk Ježák
Martin Rozsypal Jihomoravský kraj B Gymnázium Tišnov 8 8 9 2 27 Mgr. Jarmila Hošková
David Mendl Jihočeský kraj D Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 10 6 7 3,5 26,5 Mgr. Martina Černá
Jan Lepič Jihočeský kraj D Gymnázium Strakonice 5 7 10 4,5 26,5 Marie Chaloupková
Jonáš Dej Moravskoslezský kraj D Wichterlovo gymnázium 669, Ostrava-Poruba 4 6 10 6,5 26,5 Mgr. Petr Jandačka, Ph. D
Zdeněk Hartman Královéhradecký kraj D Gymnázium Broumov 7 7 10 2,5 26,5 Jiří Šleis
Matěj Charousek Hlavní město Praha C Gymnázium Na Vítězné pláni 9 8 6 3,5 26,5 Mgr. Martin Vinkler
Vojtěch Smola Moravskoslezský kraj C Gymnázium Komenského Havířov 8 4 7 7,5 26,5 Vít Tomis
Jakub Dřevo Středočeský kraj B Gymnázium, Příbram, Legionářů 402 10 0 10 6,5 26,5 Mgr. Karel Heřman
Kryštof Rais Plzeňský kraj B Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23 9,5 3 8 6 26,5 Ing. Jaroslav Pytlík
Nikola Bošković Hlavní město Praha B Gymnázium Jana Keplera 8,5 8 7 3 26,5 Josef Kvasničák
Marek Maslowski Moravskoslezský kraj D Gymnázium Petra Bezruče ve Frýdku-Místku 10 5,5 6,5 4 26 Zuzana Lišková
Petr Endrle Hlavní město Praha D SPŠST Panská 3, Praha 1 6 6 8 6 26 Mgr. Marie Vraná
Filip Gregora Pardubický kraj B Gymnázium Lanškroun 5 6 10 5 26 Mgr. Naděžda Vlčková
František Krůs Plzeňský kraj B Masarykovo gymnázium, Plzeň 8 7 10 1 26 Vlasta Nováková
Martin Beneš Kraj Vysočina B Gymnázium Jihlava 9 6,5 7 3,5 26 Tomáš Krásenský
Ondřej Chwiedziuk Liberecký kraj B Gymnázium F. X. Šaldy 6 10 5 5 26 Mgr. Stanislav Panoš PhD.
Ondřej Štorek Pardubický kraj B Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 6 8 7 5 26 Mgr. Jana Herudková
Štěpán Březovják Zlínský kraj B Gymnázium Kroměříž 10 1 10 5 26 RNDr. Tomáš Mikulenka
Adam Valík Moravskoslezský kraj C Mendelovo gymnázium Opava 8,5 8 7 2 25,5 Danuše Černínová
Filip Oliver Klimoszek Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera 6 7 8 4,5 25,5 PaedDr. Sylva Jarošová
Jakub Jedlička Hlavní město Praha C Gymnázium Christiana Dopplera 8 7,5 5 5 25,5 Josef Pavel
Matěj Mocek Pardubický kraj C Gymnázium Pardubice Dašická 1083 10 7,5 6,5 1,5 25,5 Vladimír Vícha
David Šimůnek Hlavní město Praha B Gymnázium Opatov 6,5 7,5 9 2,5 25,5 Mgr. Markéta Ničová
Michal Smieško Hlavní město Praha B Gymnázium Opatov 8,5 8 9   25,5 Mgr. Markéta Níčová
Tomáš Brada Kraj Vysočina B Gymnázium Třebíč 10 4 7 4,5 25,5 Ondřej Mareček
Vojtěch Mohelník Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium 8,5 8 7 2 25,5 Antonín Balnar
Jakub Klesa Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium Plzeň 10 7 8   25 Petra Komprdová
Ondřej Trinkewitz Moravskoslezský kraj D Gymnázium a SPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 9 6 10   25 PaedDr. Josef Šebetovský
Blanka Vrbová Jihomoravský kraj C Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov 10 10 5   25 RNDr. Vladimír Kotík
Eva Feldbabelová Kraj Vysočina C Katolické gymnázium Třebíč 8   10 7 25 Mgr. Lenka Zerzová
Kryštof Votava Hlavní město Praha C Gymnázium Praha 2, Botičská 1 8 5 8 4 25 Jakub Šafařík
Petr Procházka Zlínský kraj C Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ Vsetín 4 7 7 7 25 Staněk Milan
Tomáš Jaroš Kraj Vysočina C Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 10 8 7   25 Josef Jírů
Karel Mudruňka Pardubický kraj B Gymnázium Pardubice, Dašická 1083 10 7 7 1 25 PaedDr. Ivana Eliášová
Luboš Suchomel Olomoucký kraj B Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 8   7 10 25  
Marco Souza de Joode Hlavní město Praha B Gymnázium Nad Štolou, Praha 7 6,5 8,5 10   25 Matěj Ryston
Vojtěch Fošum Jihočeský kraj B Gymnázium Český Krumlov 3 8 9 5 25 Petr Florián
Jiří Hrubant Středočeský kraj D Gymnázium Příbram, Legionářů 402 9,5 3,5 8 3,5 24,5 Mgr. Karel Heřman
Josef Soural Jihomoravský kraj D Gymnázium Boskovice 10 7,5 7   24,5 Marie Boudová
Erica Nakada Hlavní město Praha C Gymnázium Nad Alejí 9 8,5 7   24,5 prof. Hrubeš
Klára Hubínková Plzeňský kraj C Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 10 0 7 7,5 24,5 Věra Krůsová
Matěj Suchánek Hlavní město Praha B Gymnázium Jana Keplera 8 9 7 0,5 24,5 Josef Kvasničák
Dominik Blaha Zlínský kraj D Gymnázium Uherské Hradiště 10 5 8 1 24 Petr Haloda
Jakub Gerža Královéhradecký kraj D Gymnázium Dobruška 9 6 7 2 24 Josef Hylský
Jakub Sochor Jihomoravský kraj D Gymnázium Brno, Křenová 36 10 6 7 1 24 Zdeněk Kadeřábek
Tomáš Kazimír Hlavní město Praha D Gymnázium Na Pražačce 6,5 9,5 7 1 24 Klára Šarová, Milena Chaloupecká Pacáková
Adam Kozubek Jihomoravský kraj C Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 8 5 7 4 24 Jiří Gončár
Jakub Pelc Středočeský kraj C Gymnázium Benešov 8 6 7,5 2,5 24 Petr Brabec
Lukáš Procházka Olomoucký kraj C Gymnázium Jana Opletela Litovel 6 10 7 1 24 Dana Baránková
Vojtěch Klapetek Jihomoravský kraj C Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola 10   9 5 24 Miloš Winkler
Jan Modrianský Olomoucký kraj B Gymnázium Olomouc-Hejčín 10 4 6 4 24 Mgr. Petr Ferenc
Lukáš Buček Královéhradecký kraj B Gymnázium Trutnov Jiráskovo náměstí 325 9 2 10 3 24 Libor Turek
Martin Dvouletý Zlínský kraj B Gymnázium Kroměříž 7 6 7 4 24 RNDr. Tomáš Mikulenka
Ela Hejdová Hlavní město Praha D Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského 6 5 9 3,5 23,5 Mgr. Marie Anna Horáková
Václav Tichavský Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Nerudy 8 7,5 8 0 23,5 Zdeněk Plášek
Albert Pechoč Jihočeský kraj C Gymnázium J. V. Jirsíka 9 5,5 7 2 23,5 Radek Vejmelka
Jakub Mikeš Olomoucký kraj C Gymnázium Jakuba Škody 8 4 7 4,5 23,5 Bohdan Borůvka
Jan Kotrlík Plzeňský kraj C Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 8,5 6 7 2 23,5 Věra Krůsová
Lucie Klímová Kraj Vysočina C Gymnázium Třebíč 6 7 7 3,5 23,5 RNDr. Zdeněk Tůma
Kamil Chmela Jihomoravský kraj B Gymnázium Matyáše Lercha 6 8 7 2,5 23,5 Lenka Dosoudilová
Adam Prokop Hlavní město Praha D Gymnázium nad Alejí 10 5 8   23 Renata Ottová
Jan Engler Jihomoravský kraj D Gymnázium Hodonín, OA a JŠ 8 8 1 6 23 Drahomíra Bašátková
Pavel Frank Plzeňský kraj D Gymnázium Luďka Pika 8 5 10 0 23 Naděžda Kubešová
Martin Šimša Hlavní město Praha C Gymnázium Opatov 8 6 7 2 23 Lenka Vinklerová
Josef Trojan Hlavní město Praha B Gymnázium, Praha 2, Botičská 1 2 9 7 5 23 Eva Kotrčová
Marek Večeřa Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium 8,5 0 6 8,5 23 RNDr. Jitka Bukovanská
Markéta Nerodilová Zlínský kraj B Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín 6 10 5 2 23 Mgr. Milan Staněk
Matyáš Maleček Jihočeský kraj B Gymnázium Český Krumlov 0 10 8 5 23 Petr Florián
Štěpán Nekula Jihomoravský kraj B Gymnázium Dr. Karla Polesného, Znojmo 7 3 5 8 23 Mgr. Petra Velanová
Ondřej Skácel Olomoucký kraj D Gymnázium, Olomouc - Hejčín 8 8 6 0,5 22,5 Mgr. Šárka Richterková
Filip Snížek Hlavní město Praha C Gymnázium Christiana Dopplera 8 5 9,5   22,5 Josef Pavel
Jan Hlavsa Středočeský kraj C Gymnázium Jana Palacha Mělník 9,5 4,5 6 2,5 22,5 Mgr. Olga Kloučková
Jan Ptáček Hlavní město Praha C Gymnázium Špitálská 8 1 10 3,5 22,5 Miluše Ciburová
Martin Šitina Hlavní město Praha C Gymnázium Arabská 6 6 7 3,5 22,5 Mgr. Lenka Veselá
Michaela Šídová Hlavní město Praha C Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 8 3,5 8 3 22,5 RNDr. Miroslava Wokounová
Adéla Kraklová Hlavní město Praha C Gymnázium Botičská 6 2 10 4 22 Jakub Šafařík
Antonín Pytela Zlínský kraj C Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 8 2 7 5 22 Jan Švarc
Barbora Čejková Plzeňský kraj C Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 7 9,5 5 0,5 22  
Martin Černík Hlavní město Praha C Gymnázium Christiana Dopplera 6 7,5 7 1,5 22 Štěpánka Jirošová
Tomáš Zatloukal Jihomoravský kraj C Gymnázium Boskovice, Palackého nám. 1, Boskovice 680 01 8 5 7 2 22 Mgr. Marie Boudová
Kristýna Saforková Moravskoslezský kraj B Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 7 4 4 7 22 Mgr., Ing. Zuzana Lišková
Michael Hulík Olomoucký kraj B Gymnázium Šumperk 10 2 3 7 22 Šárka Bártová
Jakub Vlček Moravskoslezský kraj D Masarykovo gymnázium Příbor, p. o. 8 7,5 6   21,5 Pavel Kerekeš
Klára Šmídová Olomoucký kraj D Gymnázium, Olomouc - Hejčín 10 3 7 1,5 21,5 Šárka Richterková
Zuzana Lisztwanová Moravskoslezský kraj C Polské gymnázium im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín 7 6 6,5 2 21,5 Wojciech Bartnik
Marek Broul Ústecký kraj B Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala 8 3,5 5 5 21,5 Radka Tintěrová
Matyáš Bílek Hlavní město Praha B Gymnázium Na Zatlance 6,5 6 6 3 21,5 Jaroslav Benák či Petr Kozák
Michael Kupka Moravskoslezský kraj B Gymnázium Komenského Havířov - Město 10   6,5 5 21,5 Mgr. Monika Bouchalová
Daniela Fürstová Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera 9,5   7 4,5 21 Jan Kopecký
Jiří Antoňů Hlavní město Praha D Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 8 4 7 2 21 RNDr. Stanislav Gottwald
Pavel Horský Jihomoravský kraj D Gymnázium Brno-Řečkovice 7 4 10 0 21 Zdeněk Votava
Daniel Skýpala Olomoucký kraj C Gymnázium Olomouc-Hejčín 10 4 7   21 Mgr. Šárka Richterková
Jiří Pivoňka Plzeňský kraj C Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice 10 4 7   21 Mgr. Hana Jano
Lukáš Fidler Královéhradecký kraj C Jiráskovo gymnázium, Náchod 9 2 10   21 Zdeněk Polák
Matěj Oškera Zlínský kraj C Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 10   7 4 21 Mgr. Jan Švarc
Vilém Starosta Hlavní město Praha C Gymnázium Christiana Dopplera 6 5 7 3 21 RNDr. Josef Pavel CSc.
Vladimír Vávra Hlavní město Praha C Gymnázium Arabská 14 6 2 9,5 3,5 21 Lenka Veselá
Ondřej Szymik Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, 70800 Ostrava-Poruba 10   7 4 21 Antonín Balnar
Petr Mišek Plzeňský kraj B Gymnázium J. Š. Baara Domažlice 7 6,5 3 4,5 21 Josef Johánek
Adéla Langová Plzeňský kraj C Gymnázium Jindřicha Šimona Baara Domažlice 10 0 10 0,5 20,5 Mgr. Hana Jano
Lucie Oborná Moravskoslezský kraj C Gymnázium Petra Bezruče 8 0 6 6,5 20,5  
Radek Lacko Moravskoslezský kraj B Gymnázium Komenského Havířov 10   6 4,5 20,5 Mgr. Monika Bouchalová
Štěpán Matějů Královéhradecký kraj B Gymnázium Trutnov 7 8,5 4 1 20,5 Libor Turek
Martin Kysela Jihočeský kraj D Gymnázium, Český Krumlov 6 4 7 3 20 Petr Florián
Duy Le Kraj Vysočina C Gymnázium Pelhřimov 10 1 7 2 20 Josef Jírů
Jakub Ferenčík Pardubický kraj C Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 0 4 7 9 20 RNDr. Vladimír Vícha
Matěj Prokopič Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera 6 5 7 2 20 Sylva Jarošová
Matouš Matoušek Liberecký kraj C Gymnázium Dr. Antona Randy 0 9 10 1 20 RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.
Oto Ulrich Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště 10 4 4 2 20 Mgr. Maňásková Miroslava
Filip Erben Jihočeský kraj B Biskupské gymnázium J. N. Neumanna 7 3 8 2 20 Mgr. Václav Šlouf Ph.D.
Jiří Javora Zlínský kraj B Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 4 9 7   20 Jaroslav Machačík
Marek Švábík Jihomoravský kraj B Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace 6   10 4 20 Mgr. Jiří Hasil
Šimon Brauner Zlínský kraj B Gymnázium Uherské Hradiště 10 6 4 0 20 Haloda Petr
Jiří Kvapil Olomoucký kraj C Gymnázium Olomouc - Hejčín 8 3 6 2,5 19,5 Richterková
Michal Novák Středočeský kraj C Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou 9,5 0,5 6,5 3 19,5 Jana Vomáčková
Šimon Pekár Plzeňský kraj C Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 9 0 7 3,5 19,5 Věra Krůsová
Filip Ulč Kraj Vysočina B Gymnázium Třebíč 6 3,5 7 3 19,5 Mareček
Daniela Karpíšková Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium Plzeň 6 5,5 7 0,5 19 Mgr. Petra Komprdová
David Halmazňa Zlínský kraj D Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín 10 0 7 2 19 Mgr. Jitka Novosadová
David Válek Moravskoslezský kraj D Gymnázium Krnov 6,5 6 6,5   19 Miroslav Indrák
Ekaterina Danilina Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera 8 1 8 2 19 Sylva Jarošová
Jan Škopek Hlavní město Praha D Gymnázium nad Alejí, Praha 6 9,5   9,5   19 Zuzana Machátová
Jiří Jirásek Plzeňský kraj D Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 9 4 6   19 Milan Pěchouček
Ondřej Nováček Plzeňský kraj D Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy 5 3 10 1 19 Veselý Josef
Maximilian Eška Hlavní město Praha C Gymnázium Přírodní škola o.p.s. 8 1 8,5 1,5 19 Ing. Filip Hložek
Pavel Dvořák Kraj Vysočina C Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 8   10 1 19 Mgr. Jan Kubíček
Tomáš Kupčák Jihočeský kraj C Gymnázium Český Krumlov Chvalšinská 112 8 3 7 1 19 Mgr. Tomáš Hejna
Veronika Janů Plzeňský kraj C Masarykovo gymnázium, Petákova 2, 301 00 Plzeň 7 0 10 2 19 Mgr. Lenka Benešová
Vít Kejhar Zlínský kraj C Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 9   9 1 19 Mgr. Zakopalová Eva
Michal Matúš Zlínský kraj B Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 8   10 1 19 Mgr. Jaroslav Machačík
Petr Herold Středočeský kraj B Gymnázium Benešov 10   7 2 19 Mgr. Jana Šváchová
Jaromír Potůček Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera Praha 6 6 6,5 3 3 18,5 Jan Kopecký
Jan Prokeš Jihočeský kraj C Gymnázium Třeboň, Na Sadech 308 9 1 8 0,5 18,5 RNDr. Olga Tichá
Magdaléna Malenová Kraj Vysočina C Gymnázium Jihlava 9   7 2,5 18,5 Ladislav Karel
Jakub Petrov Moravskoslezský kraj D Gymnázium Třinec 6,5   9,5 2 18 Mgr. Rudolf Mlčoch
Kateřina Brožková Liberecký kraj D Gymnázium Dr. Antona Randy JBC 6 2 10 0 18 Jindřich Pulíček
Petr Martynek Moravskoslezský kraj D Gymnázium Třinec 8   10   18 Mgr. Pavlína Madari
Radek Gregor Hlavní město Praha D Gymnázium J.G.-Jarkovského 9 0 6 3 18 Mgr. Marie Anna Horáková
Robin Řádek Kraj Vysočina D Gymnázium Žďár nad Sázavou 6 8 4 0 18 Ing. Jan Havel
Hana Rusinová Moravskoslezský kraj C Gymnázium, Komenského, Havířov 6   9,5 2,5 18 Vít Tomis
Jonáš Konečný Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno - Řečkovice 8   7 3 18 Zdeněk Votava
Kryštof Kastowský Moravskoslezský kraj C Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín 10 4 3,5 0,5 18 Lenka Hořenková
Marko Matoničkin Hlavní město Praha C Gymnázium Opatov 8   10   18 Markéta Ničová
Matyáš Oliva Zlínský kraj C Gymnázium J.A.K. Uherský Brod 10   6 2 18 Radim Kopunec
Tereza Filipská Hlavní město Praha C Gymnázium Litoměřická 6 0 10 2 18 Miroslava Wokounová
Vít Pavlík Kraj Vysočina C Gymnázium Havlíčkův Brod 9 1 7 1 18 RNDr. Irena Králová
Jan Čarvaš Hlavní město Praha B Gymnázium Nad Alejí 4 7 3 4 18 Dana Topferová
Carmen Kovarski Plzeňský kraj D Gymnázium Rokycany 7,5 6 4   17,5 Helena Čížková
Jan Materna Královéhradecký kraj D Gymnázium Trutnov 8 3,5 6 0 17,5 Jiří Zákoucký
Michal Bouda Plzeňský kraj D Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 8 4 5 0,5 17,5 Věra Krůsová
Tomáš Suchánek Hlavní město Praha D Gymnázium Christiana Dopplera 6,5 4 7   17,5 RNDr. Zuzana Hradová Pecinová
Ondřej Dolejš Středočeský kraj C Gymnázium Benešov 9,5   7 1 17,5 Petr Brabec
Stanislav Sadílek Středočeský kraj C Gymnázium Benešov 10 0 7 0,5 17,5 Petr Brabec
Tomáš Nováček Plzeňský kraj C Gymnázium Jaroslava Vrchlického v Klatovech 1,5 7 7 2 17,5 Mgr. Josef Veselý
Jan Jelínek Plzeňský kraj B Masarykovo gymnázium, Plzeň 8 8 1 0,5 17,5 Mgr. Vlasta Nováková
Milan Malačka Hlavní město Praha B Gymnázium Praha 6, Nad Alejí 1952 (=Gymnázium Nad Alejí) 8,5   9   17,5 Dana Töpferová
Pavel Junker Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium   6 4 7,5 17,5 Mgr. Petra Kňurová
Adéla Houdková Ústecký kraj D Gymnázium Kadaň 10 5 2 0 17 Jaroslav Šmahel
Aleš Chaloupka Jihomoravský kraj D GJB Ivančice 10   7   17 Jiří Procházka
Filip Bitzan Hlavní město Praha D Gymnázium Christiana Dopplera 7,5 3 3 3,5 17 Zuzana Hradová Pecinová
Martin Petr Kraj Vysočina D Gymnázium Neumannova 2, Žďár nad Sázavou 6 4 7   17 Jan Havel
Pavel Tesař Jihomoravský kraj D Gymnázium Boskovice 6 4 7 0 17 Pavel Kopecký
Rudolf Kubik Moravskoslezský kraj D Gymnázium Třinec 8 0 9   17 Mgr. Pavlína Madari
Vojtěch Mareš Středočeský kraj D Gymnázium Dr. Jos. Pekaře Mladá Boleslav 10   7   17 František Tumajer
Alice Mikesková Zlínský kraj C Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 8 0 7 2 17 Mgr. Jaroslav Machačík
Jan Hojač Jihomoravský kraj C Klvaňovo Gymnázium Kyjov 10 2 5   17 Mgr. Jiří Hasil
Martin Nováček Kraj Vysočina C Gymnázium Třebíč 2 6 7 2 17 Zdeněk Tůma
Michal Mrkos Pardubický kraj C Gymnázium Polička 2 8 7 0 17 Helena Martinů, Miroslav Jílek
Robert Jaworski Hlavní město Praha C Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8 7   7 3 17 RNDr. Dana Blahunková
Vendula Onderková Olomoucký kraj C Gymnázium Jakuba Škody Přerov 8 1 7 1 17 Mgr. Lupačová Marta
Vojtěch Bártek Zlínský kraj B Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 7 1 7 2 17 Mgr. Jaroslav Machačík
Jan Marhoul Hlavní město Praha D Gymnázium Christiana Dopplera 6 3 6,5 1 16,5 RNDr. Zuzana Hradová Pecinová
Jana Kňourková Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium v Plzni 6 2 8 0,5 16,5 Petra Komprdová
Matěj Vlček Hlavní město Praha D Gymnazium Na Pražačce 8 1,5 7   16,5 Zuzana Dočekalová
Vojtěch Satrapa Kraj Vysočina D Gymnázium Havlíčkův Brod 10 3,5 1 2 16,5 Mgr. Václav Vydlák
Anna Pavlíková Středočeský kraj C Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická v Kralupech nad Vltavou 10   6,5   16,5 Jana Vomáčková
Filip Vrťo Olomoucký kraj C GJŠ Přerov 5 3 7 1,5 16,5 Marta Lupačová
Tadeáš Tkadlec Hlavní město Praha C Gymnázium Špitálská 2, Praha 9 6 3 7 0,5 16,5 Miluše Ciburová
Viktorie Holanová Hlavní město Praha C Gymnázium Nad Alejí 8 3,5 5 0 16,5 Dana Töpferová
Karol Križan Jihomoravský kraj B Gymnázium Dr. Karla Polesného 9,5   7   16,5 Miroslav Fojtík
Jakub Kraus Ústecký kraj D Gymnázium Teplice 8 5 3   16 Zdeněk Vácha
Jakub Mikáč Královéhradecký kraj D Gymnázium Dobruška 10 0 6   16 Pavlína Fléglová
Jolana Placerová Jihočeský kraj D Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 9   7   16 Ing. Helena Poláková, Ph.D.
Matěj Minarčík Moravskoslezský kraj D Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek 8 4 4   16 Mgr. Michal Aujeský
Rostislav Sliž Moravskoslezský kraj D Gymnázium Třinec 6,5   9,5 0 16 Mgr. Rudolf Mlčoch
Rudolf Folvarčný Zlínský kraj D Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 4 4 8 0 16  
Štěpán Tomek Liberecký kraj D Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace 7 4 5 0 16 Jindřich Pulíček
Tadeáš Grabic Jihočeský kraj D Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 4 5 7   16 Mgr. Šárka Adamcová
Tereza Durčáková Moravskoslezský kraj D Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek 6 4 6   16 Michal Aujeský
Adam Kotrč Kraj Vysočina C Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov 10 0 5 1 16 Jan Kubíček
Dumitru Dutceac Hlavní město Praha C Gymnázium Botíčska 8 0 8 0 16 Ing. Jakub Šafařík
Eliška Durstová Královéhradecký kraj C Gymnázium Dvůr Králové 0 8 6,5 1,5 16 Mgr. Jakub SRránský
Filip Šebek Hlavní město Praha C Gymnázium Botičská 8 0 8 0 16 Jakub Šafařík
Jonáš Vacek Středočeský kraj C Gymnázium Benešov 9   7   16 Mgr. Petr Brabec
Karel Maryško Liberecký kraj C Gymnázium Dr. Antona Randy 0 5 10 1 16 RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.
Tomáš Kroupa Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno-Řečkovice 10   6   16 Zdeněk Votava
Vítězslav Havlíček Kraj Vysočina C Gymnázium Velké Meziříčí 6   10   16 RNDr. Aleš Trojánek, PhD.
Barbora Pišová Zlínský kraj B Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 7   8 1 16 Mgr. Jaroslav Machačík
Daniel Fousek Hlavní město Praha B Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 6 3 6 1 16 Stanislav Gottwald
Marek Honsnejman Hlavní město Praha B Gymnázium Jana Keplera 7   7 2 16 Josef Kvasničák
Anastázie Kubásková Hlavní město Praha D Gymnázium Botičská 8   6,5 1 15,5 Vlasta Sudzinová
Katarína Horská Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera 7,5 2 6   15,5 Sylva Jarošová
Anna Mrowiecová Moravskoslezský kraj C Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín 7   6,5 2 15,5 Melánie Gaierová
Daniel Myšák Moravskoslezský kraj C Mendelovo gymnázium Opava 7 4 0 4,5 15,5 Milan Kořínek
Jakub Polák Hlavní město Praha C Gymnázium na Pražačce 8 5,5   2 15,5 Ing. Dočekalová Zuzana
Karolína Bauerová Jihočeský kraj B Gymnázium J. V. Jirsíka 1 7 6 1,5 15,5 Radek Vejmelka
Amelie Engelmaierová Hlavní město Praha D Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského 8 0 7   15 Mgr. Marie Horáková
Eliška Zemanová Plzeňský kraj D Gymnázium a SOŠ Rokycany 8 0 7   15 Helena Čížková
Karel Kubín Jihomoravský kraj D Gymnázium Boskovice   5 10   15 Vítězslav Nečas
Matyáš Svrček Moravskoslezský kraj D Slezské Gymnázium, Opava 6   9   15 Ondřej Píka
Ondřej Holčák Kraj Vysočina D Gymnázium Třebíč 6 5 3 1 15 RNDr. Jitka Klusáčková
Tomáš Knor Středočeský kraj D Gymnázium Zikmunda Wintra 10 4,5 0,5   15 Mgr. Martina Voříšková
Zdeněk Bambas Hlavní město Praha D Gymnázium Opatov 5,5 5 2 2,5 15 Lidmila Krchová
Gabriela Bělová Ústecký kraj C Gymnázium Teplice 2   7 6 15 Mgr. Vladislav Jedlička
Kateřina Gelnarová Zlínský kraj C Gymnázium Zlín Lesní čtvrť 9   6 0 15 Jan Švarc
Jan Vojta Zlínský kraj B Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť 8   7   15 Jaroslav Machačík
Lenka Galatíková Zlínský kraj B Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť 5   10   15 Mgr. Jaroslav Machačík
Anežka Vargová Pardubický kraj D Gymnázium Polička 7,5 0 7 0 14,5 Miroslav Jílek
Jan Bultas Plzeňský kraj D Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23 2 5,5 7   14,5 Věra Krůsová
Motyková Anna Jihomoravský kraj D Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 7 0,5 7   14,5 Zdislava Waloszková
Petr Kahan Liberecký kraj C Gymnázium Dr. Antona Randy 1 0 9,5 4 14,5 RNDr. Tomáš Hofrichter, Ph.D.
Petr Tomek Středočeský kraj C Gymnázium Příbram, Legionářů 402 2 3 9,5   14,5 Karel Heřman
Jakub Hrubý Jihomoravský kraj D Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace 10   4   14 Mgr. Čestmír Krejčí
Jan Hruška Plzeňský kraj D Gymnázium Luďka Pika 7 3 4   14 Naděžda Kubešová
Martin Švanda Hlavní město Praha D Arcibiskupské gymnázium 7   7   14  
Matěj Červenka Hlavní město Praha D Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2, Praha 6 7   2,5 4,5 14 Mgr. Jan Kopecký
Richard Bleier Karlovarský kraj D První české gymnázium v Karlových Varech 1 5 7 1 14 Jan Thomas
Tomáš Kocián Zlínský kraj D Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 2 3 7 2 14 Mgr. Petra Chaloupková
Vilém Lerach Moravskoslezský kraj D Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm 7 0 7   14 PaedDr. Josef Šebeteovský
Artur Ratošňuk Jihomoravský kraj C SPŠ a VOŠ Sokolská, příspěvková organizace 8 6     14 Miroslava Janderková
Eliška Malá Olomoucký kraj C Slovanské gymnázium Olomouc 6   6 2 14 Mgr. Petra Martišková
Jan Riedl Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště 10 4 0 0 14 Mgr. Jaroslav Čermák
Vojtěch Votruba Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera 3 0 8 3 14 Martin Kapoun
Jakub Melichar Středočeský kraj B Gymnázium Říčany, Komenského nám. 1/1280 8   6   14 Mgr. Pavel Hromas
Josef Ferda Kraj Vysočina D Gymnázium dr. Aleše Hrdličky 5 5,5 3   13,5 Jiří Svoboda
Matěj Volkmer Hlavní město Praha D Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 11, 149 00 5,5 1,5 3 3,5 13,5 Lidmila Krchová
Hana Šebková Plzeňský kraj C Gymnázium Luďka Pika 3,5 3 7   13,5  
Michal Drašnar Ústecký kraj C Gymnázium Lovosice 10 3,5     13,5 Marie Kocánková, Jana Štyksová
Petr Šícho Hlavní město Praha C Gymnázium Jana Keplera 0 5 7 1,5 13,5 Sylva Jarošová
Jan Mareš Hlavní město Praha B Gymnázium Opatov   6 6 1,5 13,5 Lukáš Malátek
Jan Stehlík Jihomoravský kraj D Gymnázium Křenová 36, Brno 8,5 0,5 4   13 Svatobor Sysel
Matěj Venhoda Kraj Vysočina D Gymnázium Jihlava 8 2 3   13 Tomáš Krásenský
Ondřej Koucký Liberecký kraj D Gymnázium Dr. Antona Randy 5 8 0 0 13 Jindřich Pulíček
Vojtěch Juza Pardubický kraj D Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl 0 6 7 0 13 Martina Kunderová
Eliška Šulerová Ústecký kraj C Gymnázium Lovosice 3 0 10 0 13 Marie Kocánková
Jakub Valoušek Ústecký kraj C Gymnázium Teplice 10 0 3 0 13 Mgr. Vladislav Jedlička
Jitka Jemelková Zlínský kraj C Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 6   7 0 13 Mgr. Jan Švarc
Vojtěch Válek Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno, Křenová 6   7   13 RNDr. Svatobor Sysel
Jakub Mlčoušek Moravskoslezský kraj B G a SPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 8   3,5 1,5 13 RNDr. Taťána Jeništová
Jakub Ježek Královéhradecký kraj D Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 2 0 7 3,5 12,5 RNDr. Dagmar Dolejší
Kristián Ondruška Jihomoravský kraj D Gymnázium A ZUŠ Šlapanice, p. o. 7 0,5 5   12,5 Mgr. Zdislava Waloszková
Martin Švanda Hlavní město Praha D Gymnázium Opatov 0 6 0 6,5 12,5 Lidmila Krchová
Petra Sekaninová Jihomoravský kraj D Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace 10 1,5   1 12,5 Svatobor Sysel
Martin Beckovský Moravskoslezský kraj C Gymnázium, Komenského 2, Havířov-Město, p. o. 5 0 7 0,5 12,5 PaedDr. Vít Tomis
Samuel Kokoška Plzeňský kraj C Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23 0 5,5 7   12,5 Jitka Romová
Jakub Vyškovský Zlínský kraj D Masarykovo gymnázium Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín 8 1 3   12 Mgr. Jitka Novosadová
Karin Opelková Středočeský kraj D Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník 9 0 3   12 Martina Voříšková
Pavel Žáček Ústecký kraj D Gymnázium Lovosice 8   4   12 Lucie Jonášová
Jakub Petr Kraj Vysočina C Gymnázium Žďár nad Sázavou   2 10   12 Mgr. Petr Musil
Matěj Mladý Plzeňský kraj C Gymnázium Plzeň 5 0 7   12 Jitka Romová
Vojtěch Skyba Zlínský kraj C GJAK a JŠ s PSJZ Uh. Brod 6   6   12 Radim Kopunec
Filip Holoubek Kraj Vysočina B Gymnázium Třebíč 6 2 4   12 Mgr. Ondřej Mareček
Tomáš Pokorný Královéhradecký kraj B Biskupské Gymnázium Hradec Králové 9 0 3 0 12 Martin Jacko
Vojtěch Pils Jihočeský kraj B Gymnázium Český Krumlov   2 7 3 12 Mgr. Petr Florián
Aleš Janderka Olomoucký kraj D Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 3 2 5 1,5 11,5 Mgr. Karel Měšťánek
Pavel Altmann Plzeňský kraj D Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23 7 4,5 0   11,5  
Radek Zajíček Ústecký kraj C Gymnázium Teplice 7,5   4   11,5 Vladislav Jedlička
Le Vu Neumann Hlavní město Praha B Gymnázium Opatov 5,5   6 0 11,5 Markéta Ničová
Michaela Divišová Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba 6   3 2,5 11,5 Petra Kňurová
Jana Horňáčková Zlínský kraj D Střední Škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 6   5   11 Mgr. Lenka Ševčíková
Kateřina Ficková Hlavní město Praha D Gymnázium Christiana Dopplera 0 0 6,5 4,5 11 Zuzana Hradová Pecinová
Marek Robeš Zlínský kraj D Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 4   7   11 Mgr. Božena Adámková
Natálie Plicková Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium, Plzeň 0,5 4 6 0,5 11 Mgr. Lenka Benešová
Petr Piňos Jihomoravský kraj D Biskupské Gymnázium 8 2 1 0 11 Mgr. Jitka Piskačová
Štěpán Omelka Zlínský kraj D Gymnázium Jana Ámose Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod 0 6 5 0 11 Mgr. Roman Koutný
Jakub Maceška Zlínský kraj C Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 4 0 7 0 11 Mgr. Radek Robeš
Karel Fučík Kraj Vysočina C Gymnázium Třebíč 7   4   11 Mgr. Lenka Pacalova
Matěj Drahoš Pardubický kraj C Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl 6 0 3 2 11 RNDr. Leontýna Šlégrová
Šárka Samková Královéhradecký kraj C Gymnázium Dobruška 7 0 4 0 11  
Adam Kužílek Hlavní město Praha D Gymnázium Nad Alejí (Nad Alejí 1952, 162 00 Praha 6) 3,5 7     10,5 Mgr. Dana Sýkorová
Adéla Žáková Hlavní město Praha D Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 6,5   4   10,5 RNDr. Tomáš Franc, Ph.D.
Marie Kuchařová Moravskoslezský kraj D Matiční gymnázium Ostrava 8 0 2 0,5 10,5 Adam Dragon
Petr Kvasnička Olomoucký kraj D Gymnázium Čajkovského Olomouc 9 6 0 3 1,5 10,5 Nohýl Jan
Aleš Jílek Pardubický kraj C Gymnázium Polička Nábřeží svobody 306 2 3 3,5 2 10,5 RNDr Miroslav Jílek PhD
Jakub Švojgr Jihočeský kraj D Gymnázium Česká 64 České Budějovice 9 1     10 Helena Poláková
Jan Martinek Královéhradecký kraj D Gymnasium Jaroslava Žáka Jaroměř 0 0 10 0 10 Lucie Havrdová
Jan Zátka Liberecký kraj D Gymnázium Česká Lípa 7 3 0 0 10 Monika Váňová
Ondřej Řehák Královéhradecký kraj D Gymnázium Trutnov 2 4 4   10 Libor Turek
Patrik Herman Olomoucký kraj D Gymnázium, Olomouc-Hejčín 9 1     10 Mgr. Šárka Richterková
Aneta Kročilová Zlínský kraj C Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť     10 0 10 Mgr. Leoš Zdráhal
David Lorenc Jihomoravský kraj C Gymnázium Břeclav     10   10 Lucie Nováková
Vojtěch Vincíbr Karlovarský kraj C První české gymnázium v Karlových Varech 2 4 4 0 10 Mgr. Landrgott Vilém
Bohdana Vokounová Plzeňský kraj D Gymnázium Jindřicha Šimona Baara 2 0 7   9 Hana Jano
Dana Procházková Jihočeský kraj D Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 5   4   9  
Karolína Přikrylová Jihomoravský kraj D Biskupské gymnázium Brno 4 2 3   9 Mgr. Jitka Piskačová
Martin Kilbergr Plzeňský kraj D Gymnázium Blovice 9 0 0   9 Lubomír Melenec
Patrik Pecina Zlínský kraj D Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 0 6 3   9 Ing. Bronislav Zachrdla
Vojtěch Ticháček Plzeňský kraj D Gymnázium Jindřicha Šimona Baara 2   7   9 Mgr. Jana Hano
Zbyněk Volf Královéhradecký kraj D Gymnázium Dobruška 3 0 6 0 9 Josef Hylský
Adéla Krpcová Moravskoslezský kraj C Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace     4 5 9 PaedDr. Josef Šebetovský
Ondřej Krákora Královéhradecký kraj C Gymnázium Trutnov 2 0 7 0 9 Libor Turek
Adam Zdarsa Olomoucký kraj D Gymnázium Jakuba Škody 5 0 2 1,5 8,5 Mgr. Marta Lupačová
Jaromír Procházka Ústecký kraj C Gymnázium Teplice 7,5   1   8,5 Vladislav Jedlička
Arnošt Lenoch Olomoucký kraj D Gymnázium Jakuba Škody 3   5   8 Petr Hutečka
Matěj Sobotka Jihočeský kraj D Gymnázium Český Krumlov 1   7   8 Mgr. Petr Florián
Vít Švec Moravskoslezský kraj D Slezské gymnázium Opava 2   6   8 Ondřej Pika
Vladimír Strnad Jihomoravský kraj D Gymnázium Brno-Křenová 1   7   8 RNDr Svatobor Sysel
Filip Chodura Zlínský kraj C Gymnázium Lesní čtvrť Zlín 1 1 6   8 Mgr. Jan Švarc
Jakub Kalista Jihočeský kraj C Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112 4   4   8 Tomáš Hejna
Klára Porubská Kraj Vysočina C Gymnázium Žďár nad Sázavou     7 1 8 Petr Musil
Kryštof Jendek Královéhradecký kraj C Gymnázium Boženy Němcové HK 3   3 2 8 Romana Fiedlerová
Eliška Mouralová Jihočeský kraj D Gymnázium Třeboň 0 2 3 2,5 7,5 Martin Krynický
Martin Polák Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium Plzeň 6,5 0 1   7,5  
Bobur Toshtemirov Plzeňský kraj D Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 0 0 7   7 Jaroslav Pytlík
Martin Kaplánek Liberecký kraj D Gymnázium Česká Lípa 7 0 0 0 7 Monika Váňová
Ondřej Pavelka Olomoucký kraj D Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 6   1   7 Karel Měšťánek
Jakub Straka Jihomoravský kraj C Gymnázium Brno-Řečkovice 3   4   7 Zdeněk Votava
Jakub Suchánek Jihomoravský kraj C Gymnázium Břeclav     7   7 Lucie Nováková
Karolína Zapletalová Jihomoravský kraj C Klvaňovo gymnázium Kyjov     6 1 7 RNDr. Vladimír Kotík
Radek Kalný Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště 4   3   7 Jaroslav Čermák
Tomáš Březina Královéhradecký kraj C Gymnázium Trutnov 2 0 4 1 7 Libor Turek
Matěj Nešpor Jihomoravský kraj B Gymnázium Dr. Karla Polesného, Znojmo     7 0 7 Mgr. Petra Velanová
Alžběta Kimrová Hlavní město Praha D Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6,5       6,5  
Jáchym Šantora Hlavní město Praha D Gymnázium Christiana Dopplera 6   0,5   6,5 Zuzana Hradová Pecinová
Jiří Škoda Plzeňský kraj D Gymnázium Luďka Pika v Plzni 2 0 4 0,5 6,5 PeadDr. Naděžda Kubešová
Martin Kubeš Středočeský kraj D Gymnázium & SOŠPg Čáslav 0   6 0,5 6,5 Mgr. Jana Krejčíková
Tereza Kudláčková Jihočeský kraj C Gymnázium Česká     6 0,5 6,5 Ing. Helena Poláková
Aneta Grueberová Moravskoslezský kraj D Slezské gymnázium Opava 2 4 0   6 Ondřej Pika
Filip Kocián Zlínský kraj D Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6     0 6 Mgr. Petra Chaloupková
Filip Maléř Zlínský kraj D Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 2   4   6 Ing. Vladan Geryk
Jakub Troják Liberecký kraj D Gymnázium Dr. Antona Randy 4 2 0 0 6 Jindřich Pulíček
Maxim Arkhipov Hlavní město Praha D Gymnázium Voděradská 3 0,5 1 1,5 6 Mgr. Aleš Beran
Štefan Horváth Ústecký kraj D Gymnázium Lovosice 3   3   6 Jonášová Lucie
Filip Temiak Jihočeský kraj C Gymnázium Český Krumlov 2   4   6 Tomáš Hejna
Jevhenij Vorochta Královéhradecký kraj C Jiráskovo gymnasium Náchod 0   6 0 6 Kateřina Vondřejcová
Lenka Pavlíková Zlínský kraj C Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť 2 0 4   6 Mgr. Jaroslav Machačík
Martin Vacek Plzeňský kraj C Gymnázium Plzeň 0 0 6   6 Věra Krůsová
Michaela Moučková Ústecký kraj C Gymnázium Teplice 1 0 5 0 6 Vladislav Jedlička
Kateřina Ulrich Plzeňský kraj D Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23 4 0 1 0,5 5,5 Jaroslav Pytlík
Luboš Petráň Jihočeský kraj C Biskupské gymnázium J. N. Neumanna 5,5       5,5 Mgr. Václav Šlouf, PhD
Anna Perdoková Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium, Plzeň 0 0 4 1 5 Mgr. Lenka Benešová
David Bernhard Zlínský kraj D Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí 2 0 3 0 5 ing. Bronislav Zachrdla
Jan Šindler Plzeňský kraj D Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 2 0 3   5 Mgr. Milan Pěchouček
Jan Vyoral Zlínský kraj D Gymnázium Zlín- Lesní čtvrť 2   3   5 Chaloupková Petra
Jiří Štaffa Královéhradecký kraj D Gymnázium Jaroslava Žáka 2 0 3   5 Lucie Havrdová
Kateřina Pečová Hlavní město Praha D Gymnázium Botičská 1 2 2   5 Jakub Šafařík
Martin Holzer Zlínský kraj D Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 2   3 0 5 Ing. Vladan Geryk
Ondřej Vašátko Hlavní město Praha D Gymnázium Opatov     2 3 5 Lidmila Krchová
Filip Černý Jihomoravský kraj C Gymnázium a ZUŠ Šlapanice   4   1 5 Mgr. Jiří Gončár
František Vokáč Karlovarský kraj C První české gymnázium v KV 2   3   5 Mgr. Jiří Stulík
Jakub Fišner Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště 4   1   5 Jaroslav Čermák
Petr Drobílek Hlavní město Praha D Gymnázium Opatov 1,5   3   4,5 Krchová Lidmila
Dominik Rufer Královéhradecký kraj C Jiráskovo gymnázium Náchod 2   2,5 0 4,5 Mgr. Kateřina Vondřejcová, PhD.
Daniel Kudela Moravskoslezský kraj B Wichterlovo gumnázium     4 0,5 4,5 PaedDr. Antonín Balnar, Ph.D.
Filip Zídek Hlavní město Praha D Gymnázium Nad Alejí   4     4 Zuzana Machátová
Jakub Vyskočil Moravskoslezský kraj D Gymnázium Petra Bezruče 1 1 0 2 4 Michal Aujeský
Jan Moravík Liberecký kraj D Gymnázium Česká Lípa 4 0 0 0 4 Monika Váňová
Otomar Miskolczi Hlavní město Praha D Gymnázium Jaroslava Heyrovského     4 0 4 Marie Ryšavá
Vít Remeš Zlínský kraj D Gymnázium Zlín- Lesní čtvrť 4       4 Mgr. Petra Chaloupková
Jakub El Mouhib Hlavní město Praha C Gymnázium Milady Horákové 2   2   4 Miloslav Jireš
Jan Pchálek Moravskoslezský kraj C Mendelovo gymnázium Opava     3 1 4 Milan Kořínek
Kristýna Korvasová Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště 0   4 0 4 Mgr. Jaroslav Čermák
Pavel Sládek Plzeňský kraj D Gymnázium Jaroslava Vrchlického 1,5 2 0 0 3,5 Mgr. Josef Veselý
Jan Ullrych Královéhradecký kraj D Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř 0 0 3 0 3  
Kayana Osman Hlavní město Praha D Gymnázium Na Pražačce 1 0 1 1 3 RNDr. Milena Chaloupecká
Ondřej Hyjánek Zlínský kraj D Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 3     0 3 Ing. Vladan Geryk
Markéta Kynzlová Hlavní město Praha D Gymnázium Arabská 1   1,5   2,5 Jan Tuzar
Radek Kučera Jihomoravský kraj C Klvaňovo gymnázium Kyjov 1 0,5 1   2,5 RnDr. V. Kotík
Jan Beránek Jihočeský kraj D Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 2       2 Šárka Adamcová
Dominika Koppová Liberecký kraj C Gymnázium Česká Lípa 2 0 0 0 2 Zdeněk Ježák
Radka Červinková Hlavní město Praha D Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1,5 0 0   1,5 Jan Tuzar
Jan Kořistka Moravskoslezský kraj C Slezské gymnázium Opava 1     0,5 1,5 Ondřej Pika
Marek Chvatík Zlínský kraj D Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště   0 1 0 1 Mgr. Lenka Ševčíková
Martin Lang Plzeňský kraj D Masarykovo gymnázium, Plzeň 1 0 0   1 Mgr. Petra Komprdová
Matyáš Skřivan Liberecký kraj D Gymnázium Česká Lípa 0 1 0 0 1 Zdeněk Ježák
Adam Beneš Hlavní město Praha C Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1       1 Mgr. Lenka Veselá
Barbora Holubová Plzeňský kraj C Gymnázium a SOŠ Rokycany 1 0 0 0 1 Hana Wágnerová
Matěj Rzepecki Hlavní město Praha D Gymnázium Na Pražačce     0,5   0,5  
Adam Othman Hlavní město Praha D Gymnázium Botičská 0 0 0   0 Ing. Jakub Šafařík
Christian Schmucker Plzeňský kraj D Gymnázium Stříbro 0 0 0   0 Jitka Soukupová
Mikuláš Bok Moravskoslezský kraj D Gymnázium Krnov         0 Mgr. Bc. Miroslav Indrák
Vojtěch Čechura Plzeňský kraj D Gymnázium Stříbro 0 0 0   0 PhDr. Jitka Soukupová
Vomlela Tomáš Liberecký kraj D Gymnázium Česká Lípa 0 0 0 0 0 Zdeněk Ježák
Benedikt Bareš Královéhradecký kraj C Gymnázium Dobruška         0 Josef Hylský
Jan Zajíc Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště 0 0 0 0 0 Jaroslav Čermák
Ondřej Bajaja Zlínský kraj C Gymnázium Uherské Hradiště       0 0 Petr Haloda
Jan Nedorostek Zlínský kraj B Gymnázium Uherské Hradiště         0 Mgr. Dagmar Kučerová

Pokyny

Příprava před zahájením

  • Připravte si dostatek papírů na psaní a psací potřeby. Jistě se bude také hodit pití a svačina.
  • Jako obvykle můžete používat Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy a neprogramovatelné kalkulačky.
  • Vzhledem k podmínkám soutěže letos také povolujeme použití jakýchkoliv tištěných, psaných nebo elektronických pramenů. Můžete si tedy připravit „taháky“, můžete vyhledávat vzorečky na internetu, v učebnicích.
  • Vypracovaná řešení je možné naskenovat nebo nafotit mobilem. Pokud budete fotit mobilem, velmi doporučujeme aplikaci TapScanner, která z fotek vyrobí jeden pdf soubor: TapScanner na App Store, TapScanner na Google Play.
  • Přípravu souborů pro odeslání si vyzkoušejte, abyste s tím potom zbytečně neztráceli čas při samotné soutěži.
  • Připravte si čestné prohlášení následujícího znění:
    Já, níže podepsaný, (Fridolín Centimetr), žák (Gymnázia Járy Cimrmana v Cerekvici nad Bystřicí) čestně prohlašuji, že jsem úlohy zadané v rámci krajského kola 61. ročníku Fyzikální olympiády řešil samostatně, bez jakékoliv pomoci jiné osoby.

    V (Cerekvici nad Bystřicí) dne 27. 5. 2020
  • Toto čestné prohlášení podepište, naskenujte či vyfoťte a připravte k odeslání.
  • Pokud nemáte Google účet, vytvořte si ho. Je potřeba k otevření formuláře pro odeslání úloh.
  • Důkladně si prohlédněte webový formulář pro odeslání úloh. Doporučujeme ho vyplnit a odeslat předem bez úloh. Při soutěži si ho znova otevřeš (pod stejným Google účtem) a nabídne se ti možnost jeho editace. Potom již jenom nahraješ soubory s tvými řešeními a formulář znovu odešleš.
  • Ulož si záložní odkaz pro případ, že by tato stránka ve stanovený čas nefungovala: https://2.fyzikalniolympiada.cz/fo61bcd2_z.pdf.

Průběh soutěže

  • Přesně v 9:00 (27. 5. 2020) se na této stránce objeví zadání úloh (do té doby bude odkaz vracet „nenalezeno“).
  • Řešení každé úlohy začněte psát na čistý papír. Není přípustné, aby na jednom papíru bylo řešení více úloh, protože každou úlohu bude opravovat někdo jiný.
  • Používat můžete jakékoliv tištěné, psané nebo elektronické prameny.
  • Pochopitelně jsou zakázany konzultace a porady s kamarády, spolužáky, rodiči, učiteli, přítelem na telefonu, zkrátka radit se nesmíte s nikým. Toto potvrzujete čestným prohlášením.
  • Ve 13:00 čas na řešení končí. Dalších 30 minut máte na to, abyste úlohy odeslali. Nic vám však nebrání odeslat úlohy dříve, pokud budete se vším hotovi.

Odeslání řešení

  • Vypracovaná řešení naskenujte nebo vyfoťte. Pokud budete fotit mobilem, doporučujeme aplikaci TapScanner, která z fotek vyrobí jeden pdf soubor: TapScanner na App Store, TapScanner na Google Play.
  • Ve formuláři lze ke každé úloze nahrát až deset obrázků nebo pdf souborů.
  • Maximální velikost jednoho souboru je 10 MB.
  • Do 13:30 (27. 5. 2020) musíte vyplněný formulář odeslat.
  • Fomulář lze odeslat pouze jednou, ale máte možnost ho editovat i po odeslání, pokud například zapomenete přiložit jeden list řešení.
  • Doporučujeme formulář odeslat již před zahájením kola bez úloh a pak ho již jen editovat a nahrát vaše soubory s řešením.
  • Uploadované úlohy již nelze smazat a dodatečné opravy v řešení nebudou akceptovány.
  • Dávejte pozor na čas, kdy opravenou verzi formuláře odesíláte. Pokud ji odešlete po stanovéném limitu, svoje řešení tím zneplatníte.
  • V případě jakýchkoliv technických problémů pište na webmaster@fyzikalniolympiada.cz nebo volejte na 608 613 117.

Mnoho zdaru přejí organizátoři!